Poradna osobního růstu

14_foto_08Zajímá vás jaký je váš módní styl?

Nevím, milé ženy, zda znáte ten nádherný pocit, když se ráno probudíte, otevřete svou milovanou skříň, ve které máte jen takové oblečení, které milujete, a které s vámi ladí… a vy víte, že neuděláte chybu, ať sáhnete po čemkoli. Jen vaše momentální chuť a naladění rozhodne, co bude to pravé právě dnes.

Objevením vašeho stylu získáte nejen dobrý pocit, ale i další důležité informace o vás. Váš styl Vám napoví, kterým směrem se nachází váš talent. Podmínkou však je nebát se dělat změny a většinou ne jen ve vašem oblečení…

Možná vás také zajímá, co je příčinou všech vašich potíží, které v životě máte?

Něco Vám radí vaše myšlení (hlava), něco Vám říkají vaše pocity (srdce), pokud jste se od nich pro samou bolest už neodpojili a nechcete je raději cítit. Možná byste si i vzpomněli, co způsobilo vaši bolest nebo jste ji raději potlačili a ovlivňuje vás podvědomě.

Každá situace, každá vteřina našeho života se zaznamenává do podvědomí. My si na základě prožitých situací utváříme postoje, které nás ovlivňují celý život. Nefunkční postoje nám však brání v tom, co chceme…

Častokrát víte, co je dobře a jak by věci měly správně být, ale nemáte to tak. Nebo už ani nevíte, co je dobře, a tak se nedokážete rozhodnout.

Je potřeba nalézt příčinu v příběhu Vašeho života, vaší minulosti a napravit ji. Najít, kde došlo k nedorozumění ve vás samých a nedokázali jste ji v tu chvíli vyřešit.

Napravíme to tak, abyste rozuměli tomu, co se tam stalo. Jen tak najdete cestu sami k sobě a budete vědět, jak situace řešit.

Ve výsledku se vám uleví a zjistíte, že je vám lépe.

Při sezení využívám svalový test, který na položenou otázku ukáže kladnou či zápornou odpověď.

Těším se na setkání s vámi.