Přednáška Zdeňky Jordánové, 29.3.2019, Svitavy

Milí přátelé,
přednášku Zdeňky Jordánové musím ze závažných důvodů přeložit na pátek 29. 3. od 18.00 do 20.00 hod., na stejném místě v Ottendorferově knihovně.
V Bedlnu v místě, kde Zdeňka vybudovala nádherný prostor na setkávání a konání seminářů, hrozí, že chtějí již podruhé obnovit těžbu kamene již ve vytěženém lomu. A právě ve středu 27.3., kdy se měla přednáška konat má v Bedlnu probíhat jednání o tom, zda lom zde znovu bude, či ne. Zdeňka sice podala již podruhé petici, ale musí se jednání zúčastnit osobně!
Na jejím ranči jsem již mnhokrát pobývala a užívala si  toto krásné místo plné čistoty přírody, krásy, klidu, vzájemného porozumění a sdílení její rodiny a všech lidí, kteří se zde společně setkávají. Zprávy, které jsem si přinášela z výprav od kamenů, které se  všude v okolí nacházejí a mají svá jména, mi pomohly mnohé ve svém životě pochopit a změnit! Moc si přeji, aby toto místo zůstalo ve stejné kráse a energii, jako je dnes nejen pro Zdeňku, ale pro všechny lidičky, kteří zde žijí. Aby se nedali ošálit pomyslnými peňezy a výhodami, které jim za to slibují a lžou, jak je to pro ně výhodné!
Nadarmo se přednáška nejmenuje záměr! A ani já bych si ji neužila, kdyby se měla konat ve středu, kdy Zdeňka potřebuje být na jednání!
Prosím, podpořte tento záměr o zachování čitstoty přírody v tomto nádherné místě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Odevzdejme to vesmíru! Věřím, že vše je dobré, tak ať zvítězí to dobré! A doufejme, že je to zachování tohoto nádherného místa!
Jak vše dopadlo se dozvíme na přednášce  v pátek 29.3., tak se nezlobty vy, kteří budete muset příjít podruhé, neboť jsem neměla možnost, jak vám dát vědět!
Mějme společný záměr!
Těším se na setkání 29.3. v 18.00 hod.!

S láskou Renata Součková tel. 605 926 868


Milí přátelé,

vědět, co chceš v životě, tajemství je všeho…

chtěla bych vás s radostí  pozvat na další přednášku spisovatelky Zdeňky Jordánové s názvem Záměr. Je zábavné objevovat svět souvislostí, rozhodnout se, že svou pozornost zaměříme na to, co v životě chceme a ještě krásnější pocit, když to pak získáme. Jaký je váš záměr? Jste v souladu s vašimi opravdovými záměry? Přijďte a společně spočiňte na krásném místě s milými lidmi a úžasnou ženou…

Nechť naše srdce se propojují a tvoří nový svět!

srdečně Vás zve Renata Součková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *